SYSTEMY KINA DOMOWEGO

Wyobraź sobie, że możesz oglądać premiery filmowe w zaciszu własnego domu i jednocześnie cieszyć się efektami audio, które dotąd zarezerwowane były tylko dla sal kinowych.  Tak, to naprawdę możliwe! Dzięki profesjonalnym systemom kina domowego, które dostosowane są do Twoich potrzeb możesz wreszcie nadrobić zaległości filmowe  i koncertowe, nie opuszczając przy tym własnej kanapy. 

Czym jest system kina domowego 

System kina domowego to zestaw zaawansowanych technologicznie urządzeń audio i wideo, który przeznaczony jest do oglądania filmów w warunkach domowych, przy jednoczesnym zapewnieniu widzowi wrażeń, jakich doświadcza on na sali kinowej lub koncertowej. To bardzo wygodne rozwiązanie, które docenią szczególnie osoby o intensywnym trybie życia, ceniące sobie spędzanie czasu w domowej atmosferze. Kino domowe z najnowszej generacji telewizorem lub projektorem oraz dobrymi jakościowo głośnikami, które zostaną właściwie dobrane do typu pomieszczenia oraz ich przeznaczenia, odkryją przed Tobą prawdziwą głębię dźwięku, której dotąd nie doświadczyłeś. 

Korzyści wynikające z korzystania z systemów kina domowego 

  • Komfort oraz wygoda użytkowania 
  • Możliwość obejrzenia dowolnego filmu o każdej porze dnia i nocy 
  • Przytulna, domowa atmosfera w trakcie seansu 
  • Możliwość integracji urządzeń z systemami typu „inteligentny dom”
  • Ogromne możliwości nowoczesnych urządzeń audio-wideo gwarantują wrażenia porównywalne z tymi, jakich doświadczamy na sali kinowej 

Nasza oferta 

Specjalizujemy się w profesjonalnym projektowaniu oraz wdrażaniu systemów kina domowego. Każdy projekt dostosowany jest do indywidualnych potrzeb oraz założeń definiowanych przez Klienta. Gwarantujemy w pełni kompleksową obsługę – na Twoje życzenie zaaranżujemy nawet przestrzeń pomieszczenia, w którym będziesz mógł cieszyć się domowymi seansami filmowymi.  Zaprojektujemy profesjonalne kino obejmując nie tylko system audio-video ale i oświetlenie, meble a nawet maszynę do popcornu. Przeszkolimy Cię również w zakresie pełnego wykorzystania możliwości jakie oferuje Ci dany system, a w razie konieczności możesz nam również powierzyć serwisowanie zakupionych urządzeń. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów naszej oferty.

Hi, How Can We Help You?