KONTROLA DOSTĘPU

Kontrola dostępu

System kontroli dostępu jest obecnie jednym z najczęściej montowanych systemów zabezpieczeń. Dzięki niemu możliwe jest wyznaczenie na terenie firmy miejsc, do których dostęp mają tylko wybrane osoby. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo pracowników oraz poufność w trakcie prowadzenia nowatorskich projektów. 

Dla kogo przewidziany jest system kontroli dostępu

Kontrola dostępu jest systemem stworzonym z myślą zarówno o średnich firmach jak i dużych korporacjach, w których personel pracuje w biurowcach i kampusach. Słowem sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie chcemy wyłączyć dostęp niepowołanych osób do wybranych lokalizacji budynku. Bardzo często służy on do zabezpieczenia takich miejsc jak magazyny czy sterownie, w których obecność osób nieposiadających koniecznych uprawnień może doprowadzić do poważnej awarii, stanowiącej zagrożenie dla całej firmy. Dodatkowo system pozwala na śledzenie czasu pracy oraz miejsc przebywania na terenie firmy poszczególnych osób wyposażonych w karty Dostępu. Z systemu tego korzystają również organizatorzy imprez masowych a także  właściciele wyciągów narciarskich lub płatnych parkingów. Jest on uniwersalny a przy tym bardzo skuteczny. 

Dlaczego warto wdrożyć system kontroli dostępu 

  • Większe bezpieczeństwo osób przebywających na terenie chronionego obiektu 
  • Lepsze zdyscyplinowanie pracowników 
  • Możliwość bezobsługowego określenia uprawnień 
  • Zabezpieczenie obiektu przed kradzieżą oraz włamaniem 
  • Możliwość gromadzenia oraz przechowywania istotnych danych dotyczących poruszania się konkretnych osób po obiekcie 
  • Duża wygoda użytkowania – jedna karta zastępuje wiele kluczy 
  • Łatwy monitoring zdarzeń 
  • Łatwy sposób określenia ilości oraz lokalizacji osób w budynku na wypadek konieczności nagłej ewakuacji 

Nasza oferta 

Oferujemy Ci profesjonalny system kontroli dostępu, który jest w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Zaprojektujemy rozwiązania, które zagwarantują bezpieczeństwo w Twoim obiekcie, a następnie wdrożymy je oraz przeszkolimy odpowiedzialne za niego osoby w kwestii jego wykorzystania. Wdrażamy systemy kontroli dostępu w bankach, obiektach handlowych, urzędach, fabrykach oraz w wielu innych miejscach. Oferujemy również konserwację, a w razie potrzeby także serwis zamontowanych urządzeń. 

Warning: Illegal string offset 'tm_pf_list_data' in /usr/home/dsssystems/domains/avproject.pl/public_html/wp-content/themes/knox/knox/inc/tools.php on line 2068 Notice: Uninitialized string offset: 0 in /usr/home/dsssystems/domains/avproject.pl/public_html/wp-content/themes/knox/knox/inc/tools.php on line 2068
    Hi, How Can We Help You?