MONITORING

Chciałbyś mieć stały podgląd swojego domu zawsze tam, gdzie się znajdujesz? Martwisz się, że Twoja prywatność może zostać naruszona w trakcie dłuższej nieobecności? Jeśli i Ty należysz do osób, dla których komfort i bezpieczeństwo odgrywają bardzo dużą rolę, to mamy dla Ciebie doskonale rozwiązanie. Przedstawiamy Ci nowoczesny system monitorowania, dzięki któremu przestaniesz się wreszcie zastanawiać czy właściwie zabezpieczyłeś swój dom przed urlopem. 

Czym jest monitoring 

Monitoring wizyjny jest jednym z elementów systemu, który zapewnia bezpieczeństwo ludzi oraz mienia na określonym terenie lub wewnątrz budynków. Stanowi on cenne źródło informacji na temat zdarzeń, które wymagają interwencji służb oraz instytucji sprawujących piecze nad bezpieczeństwem obywateli. W praktyce dzięki niemu możemy kontrolować nie tylko nasz dom ale także parking, garaż czy bramę wjazdową a nawet teren wokół budynku. Podgląd obrazu z kamer możliwy jest na  specjalnym monitorze ale także poprzez internet lub wykorzystując do tego celu specjalną aplikację na telefon. To właśnie dlatego masz całkowitą pewność, że Twój dom będzie w pełni bezpieczny. 

Korzyści wynikające z instalacji monitoringu 

  • Zabezpiecza dom przez włamaniem oraz przejawami wandalizmu 
  • Materiały z monitoringu stanowią istotny dowód dla policji i sądu 
  • Bieżący podgląd twojej nieruchomości
  • Możliwość wynegocjowania większych zniżek przy wykupie ubezpieczenia majątkowego
  • Możliwość podjęcia szybkiej reakcji na niebezpieczne sytuacje 

Nasza oferta 

Oferujemy  kompleksową usługę, w ramach której zaprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie nowoczesny system monitoringu, w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Posługujemy się wyłącznie sprawdzonymi i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, które gwarantują najwyższą efektywność. Na życzenie Klienta możemy zastosować niestandardowe rozwiązania, które jeszcze bardziej zwiększą komfort i bezpieczeństwo przebywania we własnym domu. Obraz z monitoringu możesz obejrzeć na swoim komputerze przez Internet, a także na ekranie twojego telefonu czy iPoda. Po zainstalowaniu wszystkich urządzeń przeprowadzamy szkolenia Klientów w zakresie właściwego korzystania z nich. Dzięki temu masz pewność, że będziesz potrafił wykorzystać je zgodnie z ich przeznaczeniem. 

Hi, How Can We Help You?