MULTIROOM

Wyobraź sobie, że możesz swobodnie słuchać ulubionej muzyki w każdym pomieszczeniu swojego domu lub mieszkania – leżąc w wannie, odpoczywając na patio, ciesząc się bliskością ukochanej osoby w salonie czy też jedząc śniadanie w kuchni. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby stworzyć tam nastrojową atmosferę, w której czas płynie przyjemniej, a życie staje się bardziej wygodne. 

Możesz przemieszczać się z pokoju do pokoju, a dźwięki ulubionej muzyki będą podążały za Tobą. Nie musisz przy tym wcale uruchamiać kolejnych zestawów audio. Wystarczy niewielki pilot, który pomoże Ci zamienić Twój dom czy mieszkanie w miejsce, w którym muzyka nadaje rytm życiu. 

Multiroom – nowoczesny system nagłośnienia wielopokojowego 

System multiroom został stworzony po to, abyś mógł cieszyć się muzyką we własnym domu, bez konieczności ustawiania w poszczególnych pomieszczeniach zestawów audio, które psują aranżację i zabierają potrzebną przestrzeń. Dzięki niemu możesz słuchać wybranego źródła dźwięku np. radia, CD, DVD czy TV w każdym punkcie domu w tym także w miejscach, w których posiadanie zestawu audio jest dość trudne (np. łazienka, toaleta czy basen). Multiroom jest bardzo dyskretny i subtelny. Jego elementy są praktycznie niezauważalne. Głośniki można zamontować w ścianach oraz sufitach. Z kolei sterowniki systemu, przez które rozprowadzany jest dźwięk do jednostki centralnej są niewielkie i nie zajmują potrzebnej nam przestrzeni. 

Korzyści wynikające z zastosowania systemu multiroom 

  • Funkcjonalność – jeden system pozwala Ci na słuchanie muzyki w każdym pomieszczeniu bez potrzeby wkładania płyt do odtwarzacza. 
  • Wygoda – sterowanie domowym systemem audio odbywa się przy pomocy niewielkiego pilota lub sterownika naściennego. Dzięki temu możesz włączyć swoją ulubioną muzykę nie ruszając się przy tym z kanapy. 
  • Prostota użytkowania – obsługa systemu multiroom nie sprawi problemu nawet dziecku. 
  • Estetyka – system multiroom jest dyskretny i subtelny. Wbudowane w ściany i w sufity głośniki nie psują aranżacji wnętrza i nie zajmują wolnej przestrzeni pomieszczenia. 
  • Możliwość integracji z innymi systemami    multiroom można zintegrować np. z oświetleniem, monitoringiem czy roletami. Dzięki temu stworzenie wymarzonej atmosfery w domu odbywa się automatycznie z poziomu jednego pilota. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów naszej oferty.

Hi, How Can We Help You?