SMART HOME

Wyobraź sobie, że Twój dom może zostać „wyposażony” w prawdziwą inteligencję, dzięki której będzie potrafił wykonać za Ciebie szereg czynności i tym samym uwolnić Cię od wielu obowiązków. Dzięki systemowi „inteligentny dom” marzenie to naprawdę może zostać zrealizowane, a budynek w którym mieszkasz stanie się jeszcze bardziej wygodny, przytulny i w pełni dostosowany do Twoich potrzeb. Sprawdź na co naprawdę go stać!

Czym jest system inteligentny dom 

Inteligentny dom to coś więcej niż zwykły budynek mieszkalny. To miejsce, które jest w pełni dostosowane do Twoich potrzeb i potrafi spełnić Twoje pragnienia w ciągu zaledwie kilku sekund. Jest to sieć nowoczesnych instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych, które zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo, komfort a także szereg korzyści ekonomicznych.  Dzięki niej Twój dom będzie potrafił reagować oraz podejmować odpowiednie działania w przypadku określonych zdarzeń pochodzących z otoczenia i środowiska. 

„Inteligentny dom” to także:

  • Oszczędność kosztów eksploatacji 
  • Większa ekologiczność 
  • Wyjątkowy komfort oraz praktyczność 
  • Estetyka i niepowtarzalny styl 
  • Łatwe zarządzanie „funkcjami” domu przy pomocy niewielkiego pilota 
  • Możliwość zdalnego wydawania poleceń w trakcie odpoczynku czy też przebywania w innym pomieszczeniu lub w ogrodzie

Nasza oferta 

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu systemów typu „inteligentny dom”, które są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasza usługa obejmuje wszelkie działania związane z wdrożeniem wyżej wspomnianego systemu – począwszy od jego zaprojektowania a skończywszy na montażu i przeszkoleniu Klienta oraz profesjonalnym serwisie technicznym. Jednym słowem możesz  na nas liczyć w każdej sytuacji. Podejmujemy się nawet najtrudniejszych wyzwań i zawsze gwarantujemy swoim Klientom 100%  satysfakcję. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości urządzeń i sterowników, które zapewniają długoletni okres użytkowania i bezawaryjną pracę. 

Hi, How Can We Help You?